субота, 21 червня 2014 р.

В Запорізькій області увічнять пам’ять героїв Небесної сотні


За ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Баранова в регіоні оголошено конкурс на кращий проект художнього оформлення меморіальної виставки, присвяченої пам’яті  героям  Небесної сотні.
Як повідомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, головною метою конкурсу є вшанування пам’яті героїв Небесної сотні.
- Небесна сотня -  символ нашої боротьби, символ спротиву. Тих, хто не повернувся з Майдану,  можна назвати поборниками свободи, волі та незалежності. Тому ми зобов’язані зберегти  пам’ять про них та про Майдан Незалежності як про святиню української нації та української державності, - зазначив посадовець.
За словами Владислава Мороко, під час конкурсу, який триватиме протягом червня-серпня 2014 року, оргкомітетом буде обрано кращі планувальну та естетично-художню концепції створення меморіальної виставки.
Конкурс є відкритим, у ньому можуть взяти участь фахівці-художники, студенти вищих навчальних закладів відповідного профілю, музейні працівники, авторські колективи фахівців. Їм необхідно подати заявку на участь у конкурсі та надати на розгляд оргкомітету проекти художнього оформлення меморіальної виставки.
Прийом робіт здійснюватиметься з 5 червня по 10 липня.  Їх відбір відбуватиметься з 11 по 31 липня. Підбиття підсумків заплановано на  16-21 серпня. Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та подяками Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації. Найкращі меморіальні виставки розмістять у приміщенні облдержадміністрації та міськвиконкомі, а також у навчальних закладах, музеях та інших структурах.

Детальна інформація щодо участі в конкурсі за тел. 239-04-54, 239-04-11.

Немає коментарів:

Дописати коментар